tisdag 3 december 2013

Video: Fitnessfestivalen 2013

Efter en helgrym helg i Göteborg ligger nu hela Fitnessfestivalen-reportaget ute på YouTube. Min Gumma och jag fick inte bara möjligheten att uppleva träningen i otaligt många former, utan vi fick också möjligheten till att träffa många av de ansikte som vi saknar mellan varje event. Vi vill tacka var och en av er för att ni tog er tid och bjöd på er själva. Det är ni som gör bodybuilding- och fitness till den fantastiska livsstil det är.



Länkar... 
Boris Kleine: http://www.exhalegym.se
Lars Gunnar Östling: http://instagram.com/lars_oestling
Anders Graneheim: http://www.andersgraneheim.se
Emma Bengtsson: http://instagram.com/emmmmmmisen
Samir Troudi: http://instagram.com/samirtroudi
Ronnie Niemi: http://instagram.com/ronnie_niemi
Leo Wessman: http://instagram.com/leowessman
Johan Adolfsson: http://www.liveyourdreamitspossible.se
Eva Lagerhorn Blom: http://instagram.com/evalagerhornblom
Jesper Enander: http://www.proteinbutiken.se
Toradj Tavackoli: http://www.proteinbutiken.se/.../toradj-tavackoli
Klaudia Larson: http://www.klaudialarson.org
Arne Lundell: http://instagram.com/arnelundell
Eleonore Eriksson: https://www.facebook.com/eleonore.eriksson.7
Binais Begovic: http://www.bmr.me
Ako Rahim: http://argetfit.se/argetfit/ako-rahim
Alex Danielsson: http://instagram.com/alextyngredanielsson
Andreas Guiance: http://instagram.com/andreasguiance
Martin Alexandersson: http://www.rezpons.com

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar