onsdag 21 maj 2014

Radio: Avsnitt #26: Fitnessgalan 2014

Efter en weekend i Stockholm har vi äntligen kommit till den punkten där ni lyssnare får ta del av vårt äventyr under Fitnessgalan 2014. Det här avsnittet innehåller över en timmes material där jag intervjuar olika profiler inom bodybuilding- och fitnessindustrin. Reportaget gav oss privilegiet att få träffa några gamla bekanta likväl som möjligheten till att få stifta bekantskap med några nya namn på uppgång. Lyssna och njut av en timme från Globen. Och har ni inte redan sett videoreportaget så klicka här.

Foto: Ulrika Eriksson



Glöm inte att kolla in...
Roy Hansson: https://www.facebook.com/maniaction
Robert Glamin: https://www.facebook.com/robert.glamin
Roddy "Hero" Benjaminsson: http://www.body.se/bloggar/roddy-benjaminson
Ronnie Niemi: http://instagram.com/ronnie_niemi
Pia Niemi: http://instagram.com/pianiemi
Martin Alexandersson: http://instagram.com/martin_alexandersson_ph9
Aron Persson: http://instagram.com/aronpe
Jens Karlsson: http://www.bodyaction.nu
Robert Nilsson: http://www.team-rynkeby.se
Lars Östling: http://instagram.com/lars_oestling
Anna Kristensson: http://instagram.com/akfitt
Daniel "Beast" Atterhagen: http://instagram.com/atterhagen
Leo Wessman: http://instagram.com/leowessman
Eleonore Eriksson: https://www.facebook.com/eleonore.eriksson.7
Arne Lundell: https://www.facebook.com/arne.lundell.5
Carlito: https://www.instagram.com/carlito_xxxl
Catherine Holst: https://instagram.com/holstuberalles
Binais Begovic: https://www.bmr.me
Proteinbutiken.se: http://www.proteinbutiken.se

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar