onsdag 8 oktober 2014

Radio: Avsnitt #36: SM 2014

Ett nytt avsnitt av Bringing Awesome Back Goes Radio har anlänt. Den här gången rapporterar vi från montergolvet på SM i Västerås. Det blir strax över en timmes material där vi snackar allt från tävlingsdiet till Mr Olympia-finalen. Gäster i programmet är Coolerpad, Ronnie Niemi, Mikael Hancic, Leo Wessman, Andreas Malm, Aron Persson, Rosanna Scharin, Elin Nyman, Maria Hasselmark, Helene Ahlson, Frida Bålefalk, Melinda Trabjerg, Susanne Naamani, Mathilda Sarah Elgholm, Christofer Nober, Clas Enstedt, Mattias Öhlén, Jesper Kvarnhammar, Albin Eriksson, Lasse Fairing, Martin Hanzel och Lars Gunnar Östling. Glöm inte bort att även titta på videoreportaget. Det hittar ni här.

Foto: Ulrika Eriksson



Glöm inte att kolla in...
SKKF: http://www.skkf.org 
Exhale Gym: http://www.exhalegym.se
Coolerpad: http://www.coolerpad.se
Fairing: http://www.fairing.se
GASP: http://www.gasp.nu
Better Bodies: http://www.betterbodies.se
JK Fitness: http://www.jkfitness.se
SmartShake: http://www.smartshake.com
Olimp: http://se.olimp-supplements.com
Ronnie Niemi: https://www.facebook.com/ronnie.niemi
Mikael Hancic: https://www.facebook.com/mikael.hancic
Leo Wessman: https://www.facebook.com/Leo.Wessman
Andreas Malm: https://www.facebook.com/andreas.malm.5
Aron Persson: https://www.facebook.com/persson.aron
Rosanna Scharin: https://www.facebook.com/rosanna.scharin
Elin Nyman: https://www.facebook.com/elin.nyman.71
Maria Hasselmark: https://www.facebook.com/maria.hasselmark
Helene Ahlson: https://www.facebook.com/heleneice.ahlson
Frida Bålefalk: https://www.facebook.com/frida.balefalk
Melinda Trabjerg: https://www.facebook.com/fitnessbym
Susanne Naamani: https://www.facebook.com/Suuzie
Mathilda Sarah Elgholm: https://www.facebook.com/mathilda.elgholm
Christofer Nober: https://www.facebook.com/christofer.nober
Clas Enstedt: https://www.facebook.com/clas.enstedt
Mattias Öhlén: https://www.facebook.com/mattias.ohlen.12
Jesper Kvarnhammar: https://www.facebook.com/jesper.kvarnhammar
Albin Eriksson: https://www.facebook.com/albin.eriksson.98
Lasse Fairing: https://www.facebook.com/lasse.fairing
Martin Hanzel: https://www.facebook.com/martin.hanzel.3
Lars Gunnar Östling: https://www.facebook.com/LandoftheOrc

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar