måndag 6 oktober 2014

Video: SM i Västerås 2014

Det var dags för SM i Västerås och Bringing Awesome Back hade biljetter. Tyvärr, eller kanske lyckligtvis, kan vi inte låta bli annat än att packa kamera och mikrofon för att skildra världen av bodybuilding och fitness. Ni har nu lite över en timmes material med både intervjuer och lite film från scenen. Besök YouTube-klippet för att få en timeline över vilka intervjuer som ni har att vänta er. Klippet hittar ni här. Tack SKKF, Västerås, atleter, besökare och utställare för en fantastisk helg.



Länkar... 
SKKF: http://www.skkf.org 
Exhale Gym: http://www.exhalegym.se
Coolerpad: http://www.coolerpad.se
Fairing: http://www.fairing.se
GASP: http://www.gasp.nu
Better Bodies: http://www.betterbodies.se
JK Fitness: http://www.jkfitness.se
SmartShake: http://www.smartshake.com
Olimp: http://se.olimp-supplements.com
Ronnie Niemi: https://www.facebook.com/ronnie.niemi
Mikael Hancic: https://www.facebook.com/mikael.hancic
Leo Wessman: https://www.facebook.com/Leo.Wessman
Andreas Malm: https://www.facebook.com/andreas.malm.5
Aron Persson: https://www.facebook.com/persson.aron
Rosanna Scharin: https://www.facebook.com/rosanna.scharin
Elin Nyman: https://www.facebook.com/elin.nyman.71
Maria Hasselmark: https://www.facebook.com/maria.hasselmark
Helene Ahlson: https://www.facebook.com/heleneice.ahlson
Frida Bålefalk: https://www.facebook.com/frida.balefalk
Melinda Trabjerg: https://www.facebook.com/fitnessbym
Susanne Naamani: https://www.facebook.com/Suuzie
Mathilda Sarah Elgholm: https://www.facebook.com/mathilda.elgholm
Christofer Nober: https://www.facebook.com/christofer.nober
Clas Enstedt: https://www.facebook.com/clas.enstedt
Mattias Öhlén: https://www.facebook.com/mattias.ohlen.12
Jesper Kvarnhammar: https://www.facebook.com/jesper.kvarnhammar
Albin Eriksson: https://www.facebook.com/albin.eriksson.98
Lasse Fairing: https://www.facebook.com/lasse.fairing
Martin Hanzel: https://www.facebook.com/martin.hanzel.3
Lars Gunnar Östling: https://www.facebook.com/LandoftheOrc

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar