torsdag 4 december 2014

Video: Fitnessfestivalen 2014

Från Fitnessfestivalen 2014 kommer ett nytt reportage signerat Bringing Awesome Back. Ni har kanske redan hört det i podcast-format, men här är det i video. Ni kan därför se fram emot över en timme av fitness och bodybuilding med inslag av allt från proteinglass till fria program. Varsågoda!



Länkar... 
Albin Eriksson: http://instagram.com/albingymmar
Martin Alexandersson: http://instagram.com/martin_alexandersson
Oleg Anisimov: http://eu.olimp-supplements.com/?p=12&m=73
Mohamed Lotfy Nilsson: http://instagram.com/mohamedloty
Mathias Zachau: http://www.mathiaszachau.com/
Markus Paukkonen: http://instagram.com/markuspaukkonen
Alex Danielsson: http://instagram.com/alextyngredanielsson
Andreas Guiance: http://instagram.com/andreasguiance
Ali Komai: http://instagram.com/ali_komai
Johan Adolfsson: http://instagram.com/swedish_supplements_athlete_
Anders Lundgren: http://instagram.com/anders_lundgren
Madeleine Persson: http://instagram.com/madele1ne_p
Antoni Khadraoui: https://www.facebook.com/antoni.khadraoui
Karin Grängsjö: http://instagram.com/legsftw
Niro de la Rua: http://instagram.com/dela_rua
Arne Lundell: http://instagram.com/arnelundell
Eleonore Eriksson: https://www.facebook.com/eleonore.eriksson.7
Frida Bålefalk: http://instagram.com/fridabalefalk
Mikael Hancic: http://instagram.com/mickehancic
Ronnie Niemi: http://instagram.com/ronnie_niemi
Leo Wessman: http://instagram.com/leowessman
Felix Perez: http://instagram.com/felixperez78
Linus Carlén: http://instagram.com/linuscarlen
Olimp: http://se.olimp-supplements.com
Tyngre: http://www.tyngre.se
MAGNE Workout Wear: http://www.magnewear.com
WheyHey Proteinglass: http://www.wheyhey.com
ALCoaching: http://www.bodynutrition.se/tjanster/al-coaching/
Antonis Gym: http://www.antonisgym.se
Gymgrossisten: http://www.gymgrossisten.com
RHEA Massage: http://www.rheafriskvard.se
JA-massage: http://www.bokadirekt.se
GASP: http://www.gasp.nu
Better Bodies: http://www.betterbodies.se
NOCCO: http://www.nocco.se
Fitnessfestivalen: http://www.fitnessfestivalen.se
Luciapokalen: http://www.luciapokalen.nu

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar