onsdag 15 juli 2015

Radio: Avsnitt #56: Tammer Training Camp & Tammerpokalen 2015

En fantastisk tid i Sundsvall är över när Tammer Training Camp och Tammerpokalen 2015 har passerat. I senaste avsnittet följer vi med Ulrika Eriksson i hennes debut, där vi får träffa allt från atleter och coacher till campdeltagare. Det blir ett avsnitt som kretsar kring kärlek, tävling och fantastiska prestationer.

Foto: Erik Eriksson



Glöm inte att kolla in...
Michael Ström: https://instagram.com/michaelstrom/
Robert Jakobsson: https://instagram.com/robertjakobsson/
Robin Granander: https://instagram.com/robingranander/
Fredrik Knopf: https://instagram.com/ptknopf/
Maria Ekblom: https://instagram.com/maria_ekblom/
Lars Berglund: https://instagram.com/larsb77/
Rosanna Scharin: https://instagram.com/rosannascharin/
Niclas Bålefalk: https://instagram.com/niclasbalefalk/
Hassan Mouline: https://instagram.com/mouline90/
Anders Graneheim: https://www.facebook.com/anders.graneheim
Ulrika Eriksson: https://instagram.com/ulrika_ironsweetheart_eriksson/
Calle Bolund: https://instagram.com/callebolund/
Niclas Nilsson: https://instagram.com/shoei85/ 
William Graneheim: https://www.facebook.com/william.graneheim
Tammerpokalen: http://www.tammerpokalen.se
Iron Works Gym Sundsvall: http://www.ironworksgym.se

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar